Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Biznis raňajky #16

13 októbra, 2023 @ 8:00 am - 10:00 am

€20

13. október o 8.00.  Teší nás, že na októbrových Biznis raňajkách privítame spíkrov: Katku Ďurčovú a Imricha Kovaľa. Hlavnou témou bude budovanie osobnej značky. Osobná značka zakladateľa alebo zakladateľky firmy je súčasťou marketingu, rozvoja, či škálovania firmy a v dobe rozsiahlej konkurencie bude čoraz dôležitejšia. Zistite, ako využiť svoju odlišnosť a pretavte ju do marketingovej komunikácie.

ČO SA DOZVIETE

  • Ako budovať osobnú značku a prečo prepájať marketing a obchod
  • Aké aktivity pomáhajú firmám pri budovaní povedomia v online komunikácií
  • Môže viesť nejasná identita firemnej či osobnej značky k strate príjmov?

SPÍKRI

Ing. Katarína Ďurčová – zakladateľka značky AXIM a portálu www.zamestnaneckaznacka.sk, spoluzakladateľka dynamickej siete ATTAO. Pôsobí ako strategický poradca malých a stredných firiem v oblasti marketingu, obchodu a riadenia ľudských zdrojov. Má 20 ročnú prax vo firmách doma i v zahraničí. Pomáha značkám vystúpiť z davu, nastavuje im komunikáciu, propagáciu a rast v súlade s jej hodnotami a poslaním. Aktuálne sa popri marketingu venuje i natáčaniu podcastov a networkingu.

Mgr. Imrich Kovaľ – Biznis developer, podnikateľ, lektor, mentor, konzultant, obchodník. Zakladateľ e-biznis inkubátora MERINEO, spoluzakladateľ dynamickej siete firiem ATTAO. Už takmer 15 rokov pôsobí v online biznise a pomáha začínajúcim, malým a stredným podnikateľom napĺňať ich inovačný potenciál a presadiť sa v digitálnom svete. Objavuje, analyzuje a implementuje strategický, biznisový, komunikačný a marketingový potenciál firiem do efektívneho fungujúceho celku.

Po hodnotnej prednáške bude súčasťou podujatia tradičný networking a skvelé raňajky.

Akcia pre všetkých, čo sa prihlásia do 8. októbra – cena biznis raňajok 15€.

Prihlásiť sa môžete TU

Podrobnosti

Dátum:
13 októbra, 2023
Čas:
8:00 am - 10:00 am
Cena:
€20
Udalosť Kategória:

Organizátor

Biznis Raňajky
View Organizátor Website