Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

BRP21: Marek Blizco – Rozvoj zručností budúcnosti v ére AI

February 16 @ 8:00 am - 10:00 am

€20 – €25
Februárové Biznis raňajky Poprad budú opäť mimoriadne zaujímavé s perfektným speakrom. Bude ním Marek Blizco – investor, podnikateľ a zakladateľ vzdelávacej platformy SCALEUP Academy a takisto riaditeľ v medzinárodnej firme SCALEUP.agency.
AI revolúcia transformuje nielen vaše pracovisko a biznis, ale tiež vytvára nové príležitosti. Aby firmy a podnikatelia zostali vpredu, musia sa adaptovať na technologickú revolúciu.
Pozývame ťa na Biznis raňajky, ktoré sa budú venovať budúcnosti firemného aj individuálneho rozvoja a vzdelávania v ére umelej inteligencie. Prednášať bude bývalý manažér z firmy Google, Marek Blizco, ktorý sa podelí o vzácne biznis skúsenosti z viac ako 20 krajín na troch kontinentoch. Dozvieme sa, o čo ťa obohatí štúdium na Stanford Univerzite v USA, medzinárodná kariéra v oblastiach obchodu, HR a digitalizácie a čo z toho viete dnes využiť aj vy doma, na východnom Slovensku.
Edukačná prednáška s diskusiou preskúma výzvy a príležitosti AI pre rozvoj tvojich zručností, pripravenosť na budúcnosť a poskytne praktické stratégie na vytvorenie úspešných programov zvyšovania kvalifikácie, preškoľovania a rozvoja zručností budúcnosti vo firmách.

Príď si s nami vypočuť skvelú prednášku Mareka Blizca a načerpaj novú inšpiráciu ako rozvíjať zamestnancov vo svojej firme!

Počet miest je obmedzený, preto si svoje lístky zakúp čo najskôr. Zároveň si tak zaistíš aj ich najvýhodnejšiu cenu. Tá sa v čase bude meniť takto:

23.1. – 11.2. 2024: 20€
12.2. – 15.2. 2024: 25€

Kúpiť lístok

Details

Date:
February 16
Time:
8:00 am - 10:00 am
Cost:
€20 – €25
Event Category:

Organizer

Biznis Raňajky
View Organizer Website

Venue

Coworking Poprad
Nám. Svätého Egídia 11/25
Poprad, 1. poschodie 05801 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Phone:
0903733057