Loading Events

« All Events

O komunikácii a informačnej bezpečnosti s Tomášom Kriššákom

March 27 @ 6:00 pm - 8:00 pm

€5

Pozývame Vás na inšpirujúcu diskusiu s Tomášom Kriššákom, odborníkom na informačnú bezpečnosť, ktorá sa bude konať 27. marca 2024 o 18:00 v Coworkingu Poprad. Diskusiu bude moderovať Oto Imrich.

Registrácia TU.

V súčasnom dynamickom svete, kde informácie a dezinformácie kolujú rýchlosťou blesku, je dôležité nájsť spôsoby, ako spojiť rozdelenú spoločnosť. Táto diskusia sa bude zameriavať na to, ako by sa mohla spoločnosť priblížiť a zblížiť, najmä v čase, keď sa zdá byť rozdelená. Tomáš Kriššák nám poskytne svoje odborné pohľady na to, ako reagovať na rôzne situácie a používať jazyk, ktorý má za cieľ zmierovanie a deeskaláciu, namiesto ďalšieho rozdeľovania.

Diskusia bude zahŕňať široké spektrum tém, vrátane hoaxov, hybridných hrozieb, vplyvu sociálnych sietí a významu umelej inteligencie v dnešnej spoločnosti. Cieľom je ponúknuť účastníkom nové perspektívy a spôsoby, ako čeliť výzvam spojeným s informačnou bezpečnosťou a digitálnym prostredím.

Pridajte sa k nám na túto diskusiu, aby ste sa dozvedeli viac a zapojili sa do rozhovoru o tom, ako môžeme spoločne pracovať na vytváraní lepšej a viac spojenej spoločnosti.

Tešíme sa na Vašu účasť! A prosíme o registráciu, aby sme sa mohli kapacitne pripraviť.

Podujatie môžete podporiť kúpou komixu Kira na podujatí alebo dobrovoľným vstupným napr. vo výške 5€. Ďakujeme.

Details

Date:
March 27
Time:
6:00 pm - 8:00 pm
Cost:
€5
Website:
https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/v4u0b8