Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Prednáška fotografky Gabriely Teplickej v Poprade

27 apríla @ 6:00 pm

Zadarmo

V sobotu 27. apríla 2024 o 18:00 sa uskutoční prednáška členky APFSR, oceňovanej fotografky, Gabriely Teplickej, pre všetkých členov a pre širokú verejnosť. Všetci ste srdečne vítaní.

Gabriela Teplická, členka Asociácie Profesionálnych Fotografov Slovenskej republiky (APFSR), bude prednášať o svojom živote a práci na podujatí s hrdým slovenským duchom. Je ženou, manželkou, matkou a fotografkou, ktorá sa narodila v roku 1980 pod Tatrami. Jej korene sú pevne zakorenené v slovenskej krajine, kde strávila celé detstvo na dedine, obklopená fotografiami svojho otca, ktoré ju sprevádzali každým krokom. Po jeho smrti sa k nim často vracala, objavujúc v nich nielen spomienky, ale aj hlboké pochopenie pre silu a krásu fotografie ako média.

Postupne si uvedomila, že chce rovnaký zážitok preniesť do fotografií svojich vlastných detí. Jej cieľom je zachytiť ich vzťahy, emócie a skutočnú podstatu ich detstva. Fascinuje ju sila, vierovyznanie a nezdolná odhodlanosť detí, ich schopnosť veriť, že sú schopné dosiahnuť čokoľvek si stanovia. Sú to ich obyčajné, no zároveň neobyčajné chvíle na dedine, ktoré im poskytujú bohaté možnosti na objavovanie sveta, ale aj zodpovednosti, ktoré si musia zobrať na plecia.

Ako matka a fotografka sa Gabriela rozhodla byť súčasťou ich životnej cesty, neustále ich podporujúc a zachytávajúc každý dôležitý okamih. Verí, že tieto fotografie nebudú len záznamom ich detstva, ale aj láskavou spomienkou na to, ako rástli a menili sa. Jej práca je preto nielen umeleckým dielom, ale aj dôkazom lásky, starostlivosti a oddanosti voči vlastným deťom.

Podrobnosti

Dátum:
27 apríla
Čas:
6:00 pm
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:

Organizátor

Asociácie Profesionálnych Fotografov Slovenskej republiky (APFSR)
View Organizátor Website

Miesto udalosti

Coworking Poprad
Nám. Svätého Egídia 11/25
Poprad, 1. poschodie 05801 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Telefón:
0903733057