Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Spoznaj svoj talent za 1 deň

December 10, 2022 @ 9:00 am - 5:00 pm

€49

Keď sme boli deťmi, veľmi často sme od dospelákov dostávali otázku: „Čím budeš, až vyrastieš?” Odpovede boli pestré od smetiarov, policajtov, pirátov, cez učiteľky, lekárky až po tanečnice, spevákov, či iných umelcov. Schválne, pamätáte si, čím ste chceli byť?

 

Líši sa detská predstava o ideálnom povolaní od Vášho súčasného zamerania? Môžete si s radosťou povedať, že ste si svoj detský sen splnili? Ak ste si povedali, že nie je čas na rojčenie a sedíte v práci, ktorá Vás absolútne nebaví, zbystrite pozornosť. Už viac nemusíte trčať v zamestnaní iba kvôli peniazom. Tie si dokážete zarobiť aj tým, čo Vás baví a napĺňa. Veď nie nadarmo sa hovorí: „Vyberte si prácu, ktorú milujete a už nikdy nebudete musieť pracovať.”

Neviete, kde začať a o ideálnom povolaní pre Vás nemáte ani šajnu? Pozývame Ťa celodenný zážitkový workshop, kde spoznáš v čom si dobrý a načo máš vrodené nadanie. Workshop sa uskutoční 10. decembra o 9.00 do 17.00 v Coworking Poprad. Bude ho viesť kariérová poradkyňa a lektorka Zuzana Záhradníková. Zuzana sprevádza ľudí na ich ceste za ideálnym povolaním a aj podnikateľským smerovaním. Cena podujatia je 49€.

OBSAH:
–       Ako presvedčenia rodičov môžu radikálne ovplyvniť výber vášho povolania. Nie vždy platí: „Bez práce nie sú koláče!” alebo „Najprv práca, potom zábava!”
–       Aké sú vaše skúsenosti a životné hodnoty. Nájdeme spoločné znaky kľúčových udalostí vo vašej práci a súkromí. Sú hodnoty firmy v súlade s tými vašimi?
–       Aký máte vrodený talent. Vďaka individuálnym, ale aj skupinovým cvičeniam identifikujeme, čo vám ide prirodzene a ľahko.
–       Aké povolanie je pre vás ideálne. Jedine to, čo robíte s chuťou a radosťou vás urobí šťastnými.

Zuzana Záhradníková vyše 15 rokov pôsobila v medzinárodnom prostredí, posledných 5 rokov na pozíciách Senior manažérka, lektorka, mentorka pre kariérovú zmenu a facilitátorka. Manažovala 60+ tím z 10 krajín sveta a dosiahla 30% zlepšenie spokojnosti zamestnancov s manažmentom v anonymnom prieskume. Oveľa viac sa o Zuzane dozviete priamo na jej webe.

Cena podujatia je 49€.  Na podujatie sa môžeš prihlásiť cez formulár. 

Details

Date:
December 10, 2022
Time:
9:00 am - 5:00 pm
Cost:
€49

Organizer

Coworking Poprad
Phone:
+421903733057
Email:
ahoj@coworkingpoprad.sk
View Organizer Website

Venue

Coworking Poprad
Nám. Svätého Egídia 11/25
Poprad, 1. poschodie 05801 Slovakia (Slovak Republic)
+ Google Map
Phone:
0903733057